Gynekologická péče - Příručka pro ženy, které neměly čas anebo se bojí svého lékaře zeptat

Kód: 2044236

Úplný název:

Gynekologická péče - Příručka pro ženy, které neměly čas anebo se bojí svého lékaře zeptat (Nováčková Marta, Nouzová Kamila): Prírucka pro ženy, které nemely cas anebo se bojí svého lékare zeptat

Autor a popis:

Nováčková Marta, Nouzová Kamila, Mladá fronta, 64 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
64 Kč (80 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Návštěva na gynekologii nepatří k těm oblíbeným, proto bývá často spojována se spoustou, většinou neopodstatněných, obav a stresů, jež ženy obvykle jedenkrát za rok (patří-li k těm uvědomělým konzumentkám gynekologické preventivní péče) prožívají. Příručka si dává za cíl především přispět k tomu, aby se co nejvíce žen a dívek přestalo zbytečně obávat gynekologické ordinace a aby se jim dostalo srozumitelného poučení, co mohou od gynekologické péče očekávat.
Především pro dospívající ženy a dívky je určena kapitola První návštěva u gynekologa, mimo jiné popisující základní vyšetření a přípravu na něj i vybavení ordinace. Kapitola Gynekologická prevence se podrobně zabývá komplexním vyšetřením, které lékař u tzv. nerizikové ženy provádí 1× za 12 měsíců.
V další části jsou popsány nejčastější gynekologické potíže (výtok, nepravidelné krvácení a bolesti v podbřišku) včetně jejich příznaků a možností léčby.
Nejen mladým ženám je určena kapitolka Zahájení sexuálního života a možnosti zábrany nežádoucího otěhotnění, na niž navazuje přehled dostupné hormonální antikoncepce včetně principu účinků jednotlivých typů. Vysvětleny jsou i často nepodložené obavy z jejího užívání.
V závěru se čtenářka dozví mnoho užitečného o specializované péči, endoskopických a miniinvazivních diagnostických a operačních výkonech. Nechybějí ani odpovědi na nejčastější otázky, s nimiž se autorka ve své praxi setkává.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Gynekologická péče - Příručka pro ženy, které neměly čas anebo se bojí svého lékaře zeptat do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Gynekologická péče - Příručka pro ženy, které neměly čas anebo se bojí svého lékaře zeptat.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Gynekologická péče - Příručka pro ženy, které neměly čas anebo se bojí svého lékaře zeptat (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Gynekologická péče - Příručka pro ženy, které neměly čas anebo se bojí svého lékaře zeptat bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Gynekologická péče - Příručka pro ženy, které neměly čas anebo se bojí svého lékaře zeptat doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Gynekologická péče - Příručka pro ženy, které neměly čas anebo se bojí svého lékaře zeptat