Háčkované krajkové luční kvítí - 100 nádherných vzorů květin a lístků pro háčkování tenkou

Kód: 7359383

Úplný název:

Háčkované krajkové luční kvítí - 100 nádherných vzorů květin a lístků pro háčkování tenkou (Sainio Caitlin): 100 nádherných vzoru kvetin a lístku pro háckování tenkou prízí

Autor a popis:

Sainio Caitlin, Metafora, 128 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
204 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Rádi byste měli celý rok doma kouzelnou zahrádku? Uháčkujte si ji.
Nabízíme vám nepřeberné množství vzorů, takže vám pod rukama vyrostou lístky, kytičky a všelijaké rostlinky všech ročních období. Najdete tady všechno možné - od krajkových květů po něžné kapradiny, ve všech odstínech a barvách, v nejrůznějších stylech i provedeních.
Drobné motivy máte uháčkované jedna dvě a můžete je použít samostatně, nebo jako ozdobnou součást větších projektů. Představují také výborné využití zbytků různobarevných přízí, které vám pod rukama doslova rozkvetou. Ať už s háčkováním z příze začínáte, nebo jste v tomto oboru už dlouholetými nadšenci a mistry, své si tu určitě najdete. Pro každý výrobek jsou zde připravené jasné instrukce a podrobně rozepsané vzory. Nechybí samozřejmě ani základy háčkování pro ty, kteří se do takové práce pouštějí poprvé.
Květinky vypěstované z příze mohou udělat radost přátelům, ozdobit zabalené dárky či pohlednice, zkrášlit váš byt pověšené na zdi nebo se stát originální ozdobou vašeho oblečení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Háčkované krajkové luční kvítí - 100 nádherných vzorů květin a lístků pro háčkování tenkou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Háčkované krajkové luční kvítí - 100 nádherných vzorů květin a lístků pro háčkování tenkou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Háčkované krajkové luční kvítí - 100 nádherných vzorů květin a lístků pro háčkování tenkou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Háčkované krajkové luční kvítí - 100 nádherných vzorů květin a lístků pro háčkování tenkou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Háčkované krajkové luční kvítí - 100 nádherných vzorů květin a lístků pro háčkování tenkou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Háčkované krajkové luční kvítí - 100 nádherných vzorů květin a lístků pro háčkování tenkou