Háčkované motivky - Více než 100 tradičních i moderních motivků s návody

Kód: 7529116

Úplný název:

Háčkované motivky - Více než 100 tradičních i moderních motivků s návody (Robertsová Luise, Lodinsky Heather): Více než 100 návodů na 100 chvilek s háčkovanými motivky

Autor a popis:

Robertsová Luise, Lodinsky Heather, Slovart, 224 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.1.2018 dopoledne. 
 

Bohatá kolekce háčkovaných motivků je plná inspirativních vzorů. Můžete si vybírat z klasických i moderních návrhů mnoha tvarů a také zajímavých barevných kombinací. Každý si tu jistě najde téma pro své háčkování do kabelky (klubíčko a háček si můžete vzít s sebou kamkoli a pracovat třeba ve vlaku, v parku na lavičce nebo při čekání na úřadě). Kapitoly s motivky obsahují podrobný popis práce, přehledný nákres vzoru i detailní fotografii. Jsou řazeny od jednoduchých po náročné. Vyberte si motivek, který vás zaujme, a pusťte se do háčkování nebo zkombinujte několik vzorů a vytvořte si svůj jedinečný návrh. Díky závěrečnému přehledu základních háčkovacích technik je kniha ideální nejen pro začátečníky, ale zaujme i zkušenější autorky polštářů, dek, přehozů, plédů, šátků, prostírání a jiných krásných kusů do domácnosti či šatníku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Háčkované motivky - Více než 100 tradičních i moderních motivků s návody do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Háčkované motivky - Více než 100 tradičních i moderních motivků s návody.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Háčkované motivky - Více než 100 tradičních i moderních motivků s návody (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Háčkované motivky - Více než 100 tradičních i moderních motivků s návody bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Háčkované motivky - Více než 100 tradičních i moderních motivků s návody doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Háčkované motivky - Více než 100 tradičních i moderních motivků s návody