Háčkování - Jak na to - Více než 300 rad, pracovních postupů a nápadů

Kód: 7359380

Úplný název:

Háčkování - Jak na to - Více než 300 rad, pracovních postupů a nápadů (Eatonová Jan): Více než 300 rad, pracovních postupu a nápadu

Autor a popis:

Eatonová Jan, Metafora, 160 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
226 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Rádi byste měli své háčkované výtvory dovedené k dokonalosti? Přáli byste si, aby byly nápadité, zajímavé a působily profesionálně? Pak je tahle kniha pro vás to pravé. Zdokonalíte se v různých technikách a nabídneme i spoustu dobrých rad, které vám pomohou předejít potížím. Jednotlivé techniky jsou razeny za sebou tak, jak je budete potřebovat, pustíte-li se do práce na jednotlivých výtvorech. Nezapomeneme vůbec na nic a dozvíte se vše od začátku až do nejlepšího završení háčkovaného díla. Fotografie vás při práci povedou krok za krokem stejně jako nákresy, vzory a podrobné instrukce. Ať se budete nacházet v kterékoliv etapě svého díla, s námi se nikdy neztratíte a veškeré problémy hravě vyřešíte. Zjistíte, jak si vybrat nejlepší přízi a přesně odhadnout potřebné množství, naučíte se přizpůsobovat vzory, uháčkovat si modely na míru, ale také třeba upravovat a vylepšovat ty, které už máte v šatníku. Všechny háčkovací techniky jsou zde předvedeny od základního sloupku a řetízku až po nejsložitější vzory, které se ve vašich dílech mohou podle našich rad mísit a vytvářet ty nejkrásnější variace. Odnesete si zkrátka spoustu inspirace, která dodá vašim modelům nenapodobitelný půvab, zvlášť když se rozhodnete je navíc vyzdobit třeba korálky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Háčkování - Jak na to - Více než 300 rad, pracovních postupů a nápadů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Háčkování - Jak na to - Více než 300 rad, pracovních postupů a nápadů .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Háčkování - Jak na to - Více než 300 rad, pracovních postupů a nápadů (hodnotilo 4 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Háčkování - Jak na to - Více než 300 rad, pracovních postupů a nápadů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Háčkování - Jak na to - Více než 300 rad, pracovních postupů a nápadů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Háčkování - Jak na to - Více než 300 rad, pracovních postupů a nápadů