Hadožrouti - Nepravděpodobné bratrstvo neohrožených a bitva o duši Iráku

Kód: 2061511

Úplný název:

Hadožrouti - Nepravděpodobné bratrstvo neohrožených a bitva o duši Iráku (West Owen): Nepravdepodobné bratrstvo neohrožených a bitva o duši Iráku

Autor a popis:

West Owen, Naše vojsko, 392 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
275 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Když je na izolovanou iráckou základnu poslán tucet nepřipravených amerických armádních záložníků s rozkazem, aby pracovali jako vojenští poradci, nemají ponětí, že jejich skutečnou činností bude boj. Bez řádného výcviku a jakýchkoli zkušeností musí radit iráckému praporu Snake Eaters, který je zapojen do smrtelného zápasu v povstalci zamořeném městě na řece Eufrat. Bitva se stává tak osobní, že bojovníci znají jména a tváře svých protivníků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hadožrouti - Nepravděpodobné bratrstvo neohrožených a bitva o duši Iráku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hadožrouti - Nepravděpodobné bratrstvo neohrožených a bitva o duši Iráku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hadožrouti - Nepravděpodobné bratrstvo neohrožených a bitva o duši Iráku (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hadožrouti - Nepravděpodobné bratrstvo neohrožených a bitva o duši Iráku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hadožrouti - Nepravděpodobné bratrstvo neohrožených a bitva o duši Iráku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Hadožrouti - Nepravděpodobné bratrstvo neohrožených a bitva o duši Iráku