Halo 6 - Coleův protokol

Kód: 7398229

Úplný název:

Halo 6 - Coleův protokol (Buckell Tobias S.):

Autor a popis:

Buckell Tobias S., FANTOM Print, 240 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
163 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

V prvních zoufalých dnech války se Smečkou ustanovilo UNSC Coleův protokol, který měl ochránit Zemi a její Vnitřní kolonie před objevením nemilosrdným mimozemským nepřítelem. Do Vnějších kolonií je proto vysláno mnoho specialistů, kteří je mají zbavit existujících navigačních dat. Jedním z nich je i poručík námořnictva Jacob Keyes. Po dlouhé době, kdy byl kvůli zranění stažen z boje, je nyní Keyes vržen zpátky do akce a pověřen přísně tajnou operací ONI. Ta ho zavede hluboko za nepřátelské linie do zapadlého kouta vesmíru, kde nic není takové, jak se zdá.
Ve Vnějších koloniích se nalézá planeta Hesiod, plynný obr obklopený rozsáhlým asteroidovým pásem. Jak Smečka zasklívá lidské kolonie v blízkosti Hesiodu, mnoho uprchlíků, podporovaných pevností lidských Povstalců, se sem stahuje a hledá útočiště v asteroidovém pásu. Promění obíhající satelity v provizorní, ale důmyslnou osadu známou jako Sutiny, střetnou se s Kig-Yary, členským národem Smečky… a přežijí.
Zprávy o nezvyklém příměří se dostanou k oběma válčícím stranám. Naštěstí pro UNSC leží vrtkavá aliance v cestě sparťanského Šedého týmu, svérázné tříčlenné skupině, jejímž jediným cílem je vnášet zkázu za nepřátelské linie jakýmkoliv způsobem, jaký uznají za vhodný. Ale i Proroci vyslali svého nejlepšího: ambiciózního a nemilosrdného Sangheili, jehož úsilí o postavení a uznání se dá měřit jen s jeho brutalitou - a který udělá cokoliv, aby si zajistil své Povznesení a možnost kráčet po Cestě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Halo 6 - Coleův protokol do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Halo 6 - Coleův protokol.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Halo 6 - Coleův protokol (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Halo 6 - Coleův protokol bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Halo 6 - Coleův protokol doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Halo 6 - Coleův protokol