Haló, Jácíčku

Kód: 7515011

Úplný název:

Haló, Jácíčku (Mrázková Daisy):

Autor a popis:

Mrázková Daisy, Baobab, 82 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
175 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Příběhy o velkém přátelství malého zajíčka a veverky vyprávějí jednoduše a průzračně o těch nejobyčejnějších, ale zároveň nejmocnějších okamžicích dětství. O malých chvilkách, kdy se zničehonic vyjeví, že svět kolem je obrovský, strašný i krásný, že něco myslet je něco jiného než něco dělat, že když máme někoho rádi, všechno je jiné a lepší, a že na některé otázky není jednoznačná odpověď… Králíček s veverkou spolu poskakují po lese, navštěvují se, hloubají, skotačí, a  čtenáře nenápadně provedou krajinou prvních velkých filozofických otázek: Co jsem já a co ty? Může myšlenka změnit svět? Co znamená mít rád? Co znamená přemýšlet?
            Knihu Daisy Mrázkové Haló, Jácíčku můžeme bez rozpaků zařadit po bok klasických děl světové moderní literatury: Medvídka Pú, Alenky v říši divů nebo třeba Malého prince. Autorka sama o knížce říká: „I pojala jsem úmysl napsat něco nepedagogického, něco jen tak. Něco aby byl člověk šťastný…“
            Již páté vydání ze série autorských bilderbuchů malířky a spisovatelky Daisy Mrázkové  vychází v nové grafické úpravě a díky současným technickým možnostem s věrnými reprodukcemi ilustrací.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Haló, Jácíčku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Haló, Jácíčku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Haló, Jácíčku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Haló, Jácíčku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Haló, Jácíčku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti