Hansonova metoda půlmaratonu - Nejúspěšnější metoda k běžeckému rekordu

Kód: 2044227

Úplný název:

Hansonova metoda půlmaratonu - Nejúspěšnější metoda k běžeckému rekordu (Hansonová Keith, Hanson Kevin, Humphrey Luke): Nejúspěšnější metoda k běžeckému rekordu

Autor a popis:

Hansonová Keith, Hanson Kevin, Humphrey Luke, Mladá fronta, 248 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 2.3.2018
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Většina hobíků prý běhá podle toho, jak by chtěli, a ne podle toho, jak by měli. Jinými slovy: když se budeme řídit sami sebou, jsme na nejlepší cestě se příštím půlmaratonem protrpět a další pro jistotu nezkoušet. Návodů, jak zaběhnout půlmaraton co nejrychleji s přípravou dvakrát či třikrát týdně, jsou na trhu spousty. Určitě se někde skrývá i „vědecky“ podložená úvaha o tom, že se to dá zvládnut i s jednodenním tréninkem. Hansonovi přicházejí s něčím totálně nemoderním, neinstantním a zdlouhavým: běhejte šest dní v týdnu. Nežeňte se, nepřehánějte dlouhé víkendové výběhy, nepřekračujte 30 % součtu kilometrů uběhnutých přes týden. Jen tak přivyknete únavě, jen tak vás půlmaraton nezdecimuje. Jen tak se běh stane součástí vašeho života a na dlouhou dobu. Nemoderní kniha, která ale desítky tisíc běžců přivedla k jejich nejlepším výkonům! Včetně tréninkových plánů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hansonova metoda půlmaratonu - Nejúspěšnější metoda k běžeckému rekordu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hansonova metoda půlmaratonu - Nejúspěšnější metoda k běžeckému rekordu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hansonova metoda půlmaratonu - Nejúspěšnější metoda k běžeckému rekordu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hansonova metoda půlmaratonu - Nejúspěšnější metoda k běžeckému rekordu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Hansonova metoda půlmaratonu - Nejúspěšnější metoda k běžeckému rekordu