Harmonický život s feng-šuej - Dokonalý interiér doma i na pracovišti, Úspěch v profesním

Kód: 2422751

Úplný název:

Harmonický život s feng-šuej - Dokonalý interiér doma i na pracovišti, Úspěch v profesním (Meyer Hermann, Sator Günther):

Autor a popis:

Meyer Hermann, Sator Günther, Knižní klub, 232 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato kniha vám názorně vysvětlí, co je to feng-šuej a jak účinkuje v praxi. Je určena především začátečníkům, kteří chtějí porozumět principům tohoto prastarého učení Východu a využít je k zlepšení svého každodenního života ve všech jeho oblastech. Poradí vám, jak najít optimální rovnováhu všech energetických a jiných vlivů v domě a jeho okolí, jak si uspořádat jednotlivé místnosti a pracovní plochy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Harmonický život s feng-šuej - Dokonalý interiér doma i na pracovišti, Úspěch v profesním do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Harmonický život s feng-šuej - Dokonalý interiér doma i na pracovišti, Úspěch v profesním .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Harmonický život s feng-šuej - Dokonalý interiér doma i na pracovišti, Úspěch v profesním (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Harmonický život s feng-šuej - Dokonalý interiér doma i na pracovišti, Úspěch v profesním bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Harmonický život s feng-šuej - Dokonalý interiér doma i na pracovišti, Úspěch v profesním doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Harmonický život s feng-šuej - Dokonalý interiér doma i na pracovišti, Úspěch v profesním