Harry Potter a filozofie: kdyby Aristoteles byl ředitelem školy v Bradavicích

Kód: 7388211

Úplný název:

Harry Potter a filozofie: kdyby Aristoteles byl ředitelem školy v Bradavicích (Baggett David, Klein E. Shawn):

Autor a popis:

XYZ, 360 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
86 Kč (119 Kč)
  / ks  
koupit
 

Harry Potter je hlavní postava románové série britské spisovatelky J. K. Rowlingové. Podle autorky se narodil 31. července 1980, jeho rodiče byli zavražděni zlým černokněžníkem Voldemortem. Jediný Harry Voldemortův útok přežil… Je třeba vyprávět dál? Určitě ne. Vždyť příběh svérázného čarodějnického učně zná dnes každé malé dítě i většina dospělých. A pokud vás zajímá, jak na osudy této literární postavy (a na celý "kult" Harryho Pottera) nahlíží filozofie, držíte v rukou správnou knihu!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Harry Potter a filozofie: kdyby Aristoteles byl ředitelem školy v Bradavicích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Harry Potter a filozofie: kdyby Aristoteles byl ředitelem školy v Bradavicích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Harry Potter a filozofie: kdyby Aristoteles byl ředitelem školy v Bradavicích (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Harry Potter a filozofie: kdyby Aristoteles byl ředitelem školy v Bradavicích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Harry Potter a filozofie: kdyby Aristoteles byl ředitelem školy v Bradavicích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Světová literatura / Harry Potter a filozofie: kdyby Aristoteles byl ředitelem školy v Bradavicích