Harry Potter a tajemná komnata (Blu-ray+DVD bonus) - steelbook

Kód: 6535956

Úplný název:

Harry Potter a tajemná komnata (Blu-ray+DVD bonus) - steelbook (kol.):

Autor a popis:

Kol., , 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
430 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 4.7.2017 dopoledne. 
 

Auta létají, stromy oplácejí rány a záhadný skřítek přichází varovat Harryho Pottera na začátku druhého roku jeho úžasné cesty do světa kouzel. Tento rok v Bradavicích pavouci mluví, dopisy hubují a Harryho znepokojivá schopnost mluvit s hady obrátí jeho přátele proti němu. Od Soubojnického klubu po zákeřný Potlouk, je to rok plný dobrodružství a nebezpečí, ve kterém nápis napsaný na stěnu krví oznamuje: Tajemná komnata byla otevřena. Záchrana Bradavic v této oklouzlující adaptaci druhé knihy J.K. Rowlingové vyžaduje od Harryho, Rona a Hermiony veškeré kouzelnické schopnosti a odvahu. Připravte se, že budete tak zaujati až zkameníte, jakmile Harry Potter ukáže, že je nejen kouzelník, ale i hrdina!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Harry Potter a tajemná komnata (Blu-ray+DVD bonus) - steelbook do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Harry Potter a tajemná komnata (Blu-ray+DVD bonus) - steelbook .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Harry Potter a tajemná komnata (Blu-ray+DVD bonus) - steelbook (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Harry Potter a tajemná komnata (Blu-ray+DVD bonus) - steelbook bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Harry Potter a tajemná komnata (Blu-ray+DVD bonus) - steelbook doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Harry Potter a tajemná komnata (Blu-ray+DVD bonus) - steelbook