Harry Potter and the Cursed Child - Parts I & II

Kód: 5156535

Úplný název:

Harry Potter and the Cursed Child - Parts I & II (Rowlingová Joanne Kathleen):

Autor a popis:

Rowlingová Joanne Kathleen, , 343 stran, jazyk - angličtina, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
459 Kč (599 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

The Eighth Story. Nineteen Years Later. Based on an original new story by J.K. Rowling, Jack Thorne and John Tiffany, a new play by Jack Thorne. Based on an original new story by J.K. Rowling, Jack Thorne and John Tiffany, a new play by Jack Thorne, Harry Potter and the Cursed Child is the eighth story in the Harry Potter series and the first official Harry Potter story to be presented on stage. The play will receive its world premiere in London's West End on 30th July 2016. It was always difficult being Harry Potter and it isn't much easier now that he is an overworked employee of the Ministry of Magic, a husband, and father of three school-age children. While Harry grapples with a past that refuses to stay where it belongs, his youngest son Albus must struggle with the weight of a family legacy he never wanted. As past and present fuse ominously, both father and son learn the uncomfortable truth: sometimes, darkness comes from unexpected places.

I přes prohlášení, že sedmým dílem se příběhy Harryho Pottera uzavírají, byl vytvořen příběh osmý. Má podobu dvoudílné divadelní hry, kterou autorka vytvořila ve spolupráci s Jackem Thornem a Johnem Tiffanym. Její premiéra bude 30. července v londýnském West Endu. Příběh dostane také knižní podobu, která spatří světlo světa měsíc po premiéře divadelní hry. Odehrává se 19 let po skončení sedmidílné série. Harry je přepracovaným úředníkem ministerstva kouzel a otcem tříčlenné rodiny. Jeho minulost je mu stále v patách a také jeho nejmladší syn Albus bojuje s tíhou rodového prokletí. Minulost neblaze proniká do současnosti a Harry i jeho syn jsou konfrontováni se syrovou pravdou, že zlo může přijít z těch nejneočekávanějších míst.

Český překlad očekáváme již 1. září!!

Harry Potter a Prokleté dítě
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Harry Potter and the Cursed Child - Parts I & II do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Harry Potter and the Cursed Child - Parts I & II.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Harry Potter and the Cursed Child - Parts I & II (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Harry Potter and the Cursed Child - Parts I & II bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Harry Potter and the Cursed Child - Parts I & II doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizojazyčná literatura

 
Knihkupectví / Cizojazyčná literatura / Harry Potter and the Cursed Child - Parts I & II