Havlíčkobrodsko 59. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky

Kód: 8689924

Úplný název:

Havlíčkobrodsko 59. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (kol.):

Autor a popis:

S & D Nakladatelství, 0 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
61 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Srdcem regionu je Havlíčkův Brod, jehož centrum s mnoha památkami je městskou památkovou zónou. Dalšími atraktivními cíli jsou např. Haškova Lipnice nad Sázavou nebo historické město soukeníků - Humpolec, pyšnící se slavným rodákem antropologem Dr. Hrdličkou, fiktivním přistěhovalcem Hliníkem a také znamenitým pivem z pivovaru Bernard. Městem sklářů a kameníků je Světlá nad Sázavou. Z Borové pochází spisovatel, novinář a revolucionář K. Havlíček Borovský. U Přibyslavi stojí Žižkova mohyla na místě, kde slavný vojevůdce v r. 1424 zemřel. Od r. 1997 je znovu zpřístupněna zřícenina hradu Orlík u Humpolce. V Kališti se narodil světoznámý skladatel a dirigent Gustav Mahler, připomínají jej zde koncerty v rodném domě. Z církevních památek navštívíme také podlipnické gotické kostely v Loukově, Řečici a Dolním Městě se vzácnými freskami. Vymezení popisované oblasti:Píšť - Melechov - Světlá nad Sázavou - Skuhrov - Chotěboř - Ždírec nad Doubravou - Havlíčkova Borová - Nížkov - Janovce - Věžnice - dálnice D1.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Havlíčkobrodsko 59. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Havlíčkobrodsko 59. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Havlíčkobrodsko 59. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Havlíčkobrodsko 59. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Havlíčkobrodsko 59. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Mapy

 
Knihkupectví / Náš svět / Mapy / Havlíčkobrodsko 59. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky