Hedvábnou stezkou - Mozaika barev, vůní a osudů

Kód: 7462928

Úplný název:

Hedvábnou stezkou - Mozaika barev, vůní a osudů (Drbohlavová Lucie): Mozaika barev, vuní a osudu

Autor a popis:

Drbohlavová Lucie, Jota, 384 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
291 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.11.2017 dopoledne. 
 

Mozaika barev, vůní a osudů
Pohodlně se usaďte, let na kouzelném koberci právě začíná. Budeme sledovat stopy dávných karavan až do Střední Asie, do samého srdce Hedvábné stezky. Tady stávala velkolepá města, na jejichž vyhlášených bazarech se prodávalo a překládalo zboží putující z nejrůznějších koutů Asie do Arábie a Evropy.
I v současné době je Střední Asie úžasným koutem světa, o němž se toho ovšem ve zprávách mnoho nedozvíte a v nabídkách cestovních agentur ho většinou nenajdete. Zajímalo nás, jestli lze z dob jeho dřívější slávy ještě dnes něco vidět, cítit a zažít. To, co jsme při našem putování po středoasijských končinách objevili, předčilo všechna naše očekávání.
Nalejte si šálek dobrého čaje a začtěte se do vyprávění o pohnutých osudech tamních lidí, nechejte se okouzlit barvitostí a rozmanitostí místních kultur, seznamte se s paradoxy středoasijských dějin i politiky v příbězích psaných s humorem a nadhledem. Pobavte se veselými i napínavými příhodami, které jsme během dvou let strávených ve Střední Asii nasbírali. Nahlédněte s námi do míst, kam se kvůli zhoršující se bezpečnostní situaci nejspíš v blízké budoucnosti jen tak nepodíváte, a inspirujte se našimi zkušenostmi, jak si lze užít cestování s batohem na zádech a s poloprázdnou kapsou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hedvábnou stezkou - Mozaika barev, vůní a osudů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hedvábnou stezkou - Mozaika barev, vůní a osudů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hedvábnou stezkou - Mozaika barev, vůní a osudů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hedvábnou stezkou - Mozaika barev, vůní a osudů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hedvábnou stezkou - Mozaika barev, vůní a osudů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Hedvábnou stezkou - Mozaika barev, vůní a osudů