Heinrich Himmler - Druhý muž třetí říše (POŠKOZENÝ PŘEBAL)

Kód: P775433

Úplný název:

Heinrich Himmler - Druhý muž třetí říše (POŠKOZENÝ PŘEBAL) (Hamšík Dušan):

Autor a popis:

Hamšík Dušan, Malý princ, 464 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
79 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pozornost historiků nikdy neupoutávaly jen postavy tvůrčí a kladné, nýbrž i rozporné, záporné a temné, jak to odpovídá životní pravdě. Říšský vůdce Heinrich Himmler a jemu podobní se významně podíleli na vytváření děsivé atmosféry hitlerovského nacismu. Himmlerova biografie proto přispívá k hlubšímu poznání a pochopení pravdy naší doby. Ani v dnešním světě německý fašismus bohužel nepředstavuje jen archivní záležitost, spadající do kategorie historických poučení, nýbrž téma svrchovaně současné a aktuální. Tato kultivovaná, mnohovrstevnatá biografie klade velký důraz na psychologii hlavní postavy, na její citové zázemí, individuální charakter, vývoj a vztahy vůči druhým i vůči době a společnosti. Jako charakterizační prostředky jsou použity dobové dokumenty, citáty, ověřené a ověřitelné skutečnosti. Autorovi se podařilo bezezbytku využít možnosti dokumentu a beletrie a nabízí čtenáři skutečně uchvacující a vyčerpávající svědectví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Heinrich Himmler - Druhý muž třetí říše (POŠKOZENÝ PŘEBAL) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Heinrich Himmler - Druhý muž třetí říše (POŠKOZENÝ PŘEBAL).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Heinrich Himmler - Druhý muž třetí říše (POŠKOZENÝ PŘEBAL) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Heinrich Himmler - Druhý muž třetí říše (POŠKOZENÝ PŘEBAL) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Heinrich Himmler - Druhý muž třetí říše (POŠKOZENÝ PŘEBAL) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Heinrich Himmler - Druhý muž třetí říše (POŠKOZENÝ PŘEBAL)