Hellboy #7: Pražský upír (brož.)

Kód: 8683948

Úplný název:

Hellboy #7: Pražský upír (brož.) (Mignola Mike):

Autor a popis:

Mignola Mike, ComicsCentrum, 144 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
197 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Polož naběračku přes vchod do jeskyně. Neodváží se ji překročit. A až vyjde slunce a najde si je, změní se v kámen. Bez jediné rány. Bez jediné prolité kapky krve.

Zajímá mě, jak se pak budeš cítit?Již posedmé se do rukou našich čtenářů dostává knižní vydání osudů odpadlého démona, Hellboye. Kniha „Hellboy #7: Pražský upír a další povídky“, obsahuje sedm fantaskních příběhů. Poprvé všechny nekreslil sám Mike Mignola, ale ke všem napsal scenáře. Titulní povídku Pražský upír (inspirovanou jeho pobytem v Praze během natáčení filmů Blade II a Hellboy) nakreslil P. Craig Russell, známý českým čtenářům z comicsového zpracování knihy Neila Gaimana Koralína. Znalci našeho hlavního města ocení velkou snahu o autentičnost, kdy Russell použil Mignolovy fotografie pro nakreslení různých pražských zákoutí a památek.
Nejdelší povídkou v knize je povídka Makoma, kterou spolu s Mignolou nakreslil slavný Richard Corben. Poutavé zpracování africké legendy, vyprávěné starodávnou mumií jakoby předznamenávalo další Hellboyovi osudy a jak je u celé série Hellboy typické, zasazuje další dílek do velkolepé skládačky, kterou Hellboy je.
Přestože Hellboy nepatří mezi díla řešící važné problémy a stále se tváří jako neškodná zábava, často se závažných témat dotýká. Trollí čarodějka, která k nám promlouvá v úvodu, poradí Hellboyovi jak na trolly, ghůl na hřbitově recituje anglickou poezii 18. století, Héraklés nám poodhalí svou duši a dozvíte se o podivném démonovi z malajských pověstí - Penanggalan.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hellboy #7: Pražský upír (brož.) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hellboy #7: Pražský upír (brož.).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hellboy #7: Pražský upír (brož.) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hellboy #7: Pražský upír (brož.) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hellboy #7: Pražský upír (brož.) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Komiksy pro dospělé

 
Knihkupectví / Komiksy / Komiksy pro dospělé / Hellboy #7: Pražský upír (brož.)