Hellboy #7: Pražský upír (váz.)

Kód: 8683947

Úplný název:

Hellboy #7: Pražský upír (váz.) (Mignola Mike):

Autor a popis:

Mignola Mike, ComicsCentrum, 144 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
407 Kč (599 Kč)
  / ks  
koupit
 

Polož naběračku přes vchod do jeskyně. Neodváží se ji překročit. A až vyjde slunce a najde si je, změní se v kámen. Bez jediné rány. Bez jediné prolité kapky krve.

Zajímá mě, jak se pak budeš cítit?

Již posedmé se do rukou našich čtenářů dostává knižní vydání osudů odpadlého démona, Hellboye. Kniha „Hellboy #7: Pražský upír a další povídky“, obsahuje sedm fantaskních příběhů. Poprvé všechny nekreslil sám Mike Mignola, ale ke všem napsal scenáře. Titulní povídku Pražský upír (inspirovanou jeho pobytem v Praze během natáčení filmů Blade II a Hellboy) nakreslil P. Craig Russell, známý českým čtenářům z comicsového zpracování knihy Neila Gaimana Koralína. Znalci našeho hlavního města ocení velkou snahu o autentičnost, kdy Russell použil Mignolovy fotografie pro nakreslení různých pražských zákoutí a památek.
Nejdelší povídkou v knize je povídka Makoma, kterou spolu s Mignolou nakreslil slavný Richard Corben. Poutavé zpracování africké legendy, vyprávěné starodávnou mumií jakoby předznamenávalo další Hellboyovi osudy a jak je u celé série Hellboy typické, zasazuje další dílek do velkolepé skládačky, kterou Hellboy je.
Přestože Hellboy nepatří mezi díla řešící važné problémy a stále se tváří jako neškodná zábava, často se závažných témat dotýká. Trollí čarodějka, která k nám promlouvá v úvodu, poradí Hellboyovi jak na trolly, ghůl na hřbitově recituje anglickou poezii 18. století, Héraklés nám poodhalí svou duši a dozvíte se o podivném démonovi z malajských pověstí - Penanggalan.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hellboy #7: Pražský upír (váz.) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hellboy #7: Pražský upír (váz.).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hellboy #7: Pražský upír (váz.) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hellboy #7: Pražský upír (váz.) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hellboy #7: Pražský upír (váz.) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Komiksy pro dospělé

 
Knihkupectví / Komiksy / Komiksy pro dospělé / Hellboy #7: Pražský upír (váz.)