Hematologické kazuistiky nejen pro hematology aneb jak nepřehlédnout leukemii v každodenní

Kód: 2042403

Úplný název:

Hematologické kazuistiky nejen pro hematology aneb jak nepřehlédnout leukemii v každodenní (kol.): aneb jak neprehlédnout leukemii v každodenní praxi

Autor a popis:

Mladá Fronta, 128 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
200 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Tato netradičně pojatá monografie nemá ambici být vyčerpávající učebnicí zhoubných onemocnění krve ani detailním popisem jednotlivých krevních chorob. Cílem autorů nebylo parafrázovat stávající učební texty, ale zdůraznit příznaky krevních nemocí, ukázat, jak se od těchto příznaků dostat ke stanovení diagnózy onemocnění a co všechno tento proces lékařům znesnadňuje.
Kniha vychází ze zkušeností a každodenních kontaktů autorů s jejich pacienty - na konkrétních příkladech ukazují, že skutečnost je často napínavější než nejdůmyslnější filmový horor či thriller. Proto jsou kapitoly věnované jednotlivým nemocem doplněny o reálné příběhy těchto pacientů.
Publikace je určena jak specialistům v oboru, tedy hematologům, tak i lékařům z jiných oborů, kteří se běžně s krevními nemocemi nesetkávají, a v neposlední řadě i studentům medicíny.Vše vhodně ilustrují kromě odborné obrazové dokumentace i nádherné dětské kresby v úvodu každé kapitoly.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hematologické kazuistiky nejen pro hematology aneb jak nepřehlédnout leukemii v každodenní do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hematologické kazuistiky nejen pro hematology aneb jak nepřehlédnout leukemii v každodenní.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hematologické kazuistiky nejen pro hematology aneb jak nepřehlédnout leukemii v každodenní (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hematologické kazuistiky nejen pro hematology aneb jak nepřehlédnout leukemii v každodenní bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hematologické kazuistiky nejen pro hematology aneb jak nepřehlédnout leukemii v každodenní doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Hematologické kazuistiky nejen pro hematology aneb jak nepřehlédnout leukemii v každodenní