Audio CD: Heřmánkové údolí - CDmp3 (Čte Simona Postlerová)

Kód: 48701700

Úplný název:

Audio CD: Heřmánkové údolí - CDmp3 (Čte Simona Postlerová) (Körnerová Hana Marie):

Autor a popis:

Körnerová Hana Marie, Moba, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.2.2018 dopoledne. 
 

Strhující příběh ženy, které osud původně rozdal horší kartu než jiným. Byla silná, ačkoli si svou sílu neuvědomovala, a statečná, ačkoli o statečnosti nikdy nepřemýšlela. Dokázala najít obyčejné lidské štěstí i v tvrdé době a ještě tvrdších podmínkách. Přesto se nikdy necítila odstrčená či o něco ochuzená a dokázala prožít svůj život naplno.

Příběh začíná v roce 1946, kdy sedmnáctiletou Annu repatriují z Ruska do poválečného Československa. Oba rodiče jsou mrtví a matčini příbuzní v Čechách se uvolili o sirotka postarat. Anna přijíždí do krajiny, kterou zná jen z vyprávění, ale která se v jejích představách jeví jako země zaslíbená. Neumí řeč a příbuzné zná jen z fotografií. Přesto u nich doufá nalézt nový domov - jedinou jistotu v nejistém světě, který ji obklopuje. Po příjezdu na místo se ale dovídá, že všechno je jinak. Ze dne na den se ocitá v nádherné, ale téměř vylidněné krajině Středohoří, s mužem, o němž ve skutečnosti nic neví...

Délka: 8 hod 10 min

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Heřmánkové údolí - CDmp3 (Čte Simona Postlerová) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Heřmánkové údolí - CDmp3 (Čte Simona Postlerová).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Heřmánkové údolí - CDmp3 (Čte Simona Postlerová) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Heřmánkové údolí - CDmp3 (Čte Simona Postlerová) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Heřmánkové údolí - CDmp3 (Čte Simona Postlerová) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Světová literatura / Světová současná literatura / Audio CD: Heřmánkové údolí - CDmp3 (Čte Simona Postlerová)