Historický vývoj právní úpravy správního řízení a dalších postupů ve veřejné správě (1918

Kód: 8662445

Úplný název:

Historický vývoj právní úpravy správního řízení a dalších postupů ve veřejné správě (1918 (kol.):

Autor a popis:

Kol., Periplum, 448 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
264 Kč (339 Kč)
  / ks  
koupit
 

Cílem knihy Historický vývoj právní úpravy správního řízení a dalších postupů ve veřejné správě (1918– 2005) je položení solidního historického základu zkoumání českého správního řízení a jeho právní úpravy. Kromě toho se autoři zaměřili na zkoumání a poznání historického vývoje veřejné správy a její právní úpravy na území nynější ČR, zejména pokud jde o organizaci této správy. Ačkoliv je důraz kladen zejména na období po roce 1918, první kapitalo se věnuje i situaci od roku 1848.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Historický vývoj právní úpravy správního řízení a dalších postupů ve veřejné správě (1918 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Historický vývoj právní úpravy správního řízení a dalších postupů ve veřejné správě (1918 .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Historický vývoj právní úpravy správního řízení a dalších postupů ve veřejné správě (1918 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Historický vývoj právní úpravy správního řízení a dalších postupů ve veřejné správě (1918 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Historický vývoj právní úpravy správního řízení a dalších postupů ve veřejné správě (1918 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ekonomika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Ekonomika / Historický vývoj právní úpravy správního řízení a dalších postupů ve veřejné správě (1918