Historie - Otestuj si znalosti - Více než 300 otázek a odpovědí

Kód: 2560702

Úplný název:

Historie - Otestuj si znalosti - Více než 300 otázek a odpovědí (kol.): Více než 300 otázek a odpovedí

Autor a popis:

Svojtka&Co., 160 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
103 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Na stránkách této knihy o dějinách člověka, zaplněných zajímavými historickými fakty a barevnými ilustracemi, se seznámíte s prvními lidmi, pradávnými říšemi, středověkem, objevnými plavbami a moderním světem. V knize je více než 300 jednoduchých, ale zajímavých otázek, kterými sami sebe vyzkoušíte ze znalosti dějin. Barevně zakódovaná nápověda je zárukou toho, že všichni čtenáři dokážou zábavnou formou nalézt správné odpovědi na položené otázky. Každá tematická kapitola je ukončena historickými fakty. Celá kniha je zakončena oddílem se správnými odpověďmi. Na stránkách této jedinečné knihy doplněné kvízem je vše, co dokáže nasytit mysl mladých lidí dychtících po poznání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Historie - Otestuj si znalosti - Více než 300 otázek a odpovědí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Historie - Otestuj si znalosti - Více než 300 otázek a odpovědí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Historie - Otestuj si znalosti - Více než 300 otázek a odpovědí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Historie - Otestuj si znalosti - Více než 300 otázek a odpovědí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Historie - Otestuj si znalosti - Více než 300 otázek a odpovědí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Historie - Otestuj si znalosti - Více než 300 otázek a odpovědí