Historky z konce světa - 50 novinářských historek a 150 fotografií z podivuhodných míst

Kód: 2421528

Úplný název:

Historky z konce světa - 50 novinářských historek a 150 fotografií z podivuhodných míst (Rybář Jan):

Autor a popis:

Rybář Jan, Universum, 208 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

50 novinářských historek a 150 fotografií z podivuhodných míst od reportéra MF DNES Jana Rybáře. Autor vtipnou formou shrnuje příhody, jež nasbíral za patnáct let na svých cestách po Afghánistánu, na Sibiři, v Anglii, v Americe i v Iráku. Nezanedbatelnou součástí knihy jsou vynikající fotografie (Jan Rybář získal hlavní cenu v soutěži Czech Press Photo za fotografie z Beslanu), které mnohdy o neznámém kraji či dramatické situaci vypovídají lépe než slova.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Historky z konce světa - 50 novinářských historek a 150 fotografií z podivuhodných míst do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Historky z konce světa - 50 novinářských historek a 150 fotografií z podivuhodných míst.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Historky z konce světa - 50 novinářských historek a 150 fotografií z podivuhodných míst (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Historky z konce světa - 50 novinářských historek a 150 fotografií z podivuhodných míst bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Historky z konce světa - 50 novinářských historek a 150 fotografií z podivuhodných míst doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Historky z konce světa - 50 novinářských historek a 150 fotografií z podivuhodných míst