Hitlerovy hrozivé zbraně od V-1 k létajícímu stroji Vimana

Kód: 2060934

Úplný název:

Hitlerovy hrozivé zbraně od V-1 k létajícímu stroji Vimana (Brooks Geoffrey): Od V-1 k létajícímu stroji Vimana

Autor a popis:

Brooks Geoffrey, NAŠE VOJSKO, 208 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
172 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Jednou z velkých nezodpovězených otázek druhé světové války je to, jak blízko se dostali nacisté k vyvinutí účinné atomové zbraně. Zajisté měli ve svém programu raket V mocné prostředky, jak toho dosáhnout. V prvních poválečných letech byli někteří členové zpravodajské služby přesvědčeni, že během dalších šesti měsíců by se byl uskutečnil strašný Hitlerův plán na zničení spojeneckých měst. Kromě toho existovaly další projekty jako byla zázračná bomba Waffen-SS, které jsou přinejmenším důkazem nacistické neúprosné úpornosti a ambicí. Podezření - a strach - pokračovaly ještě po několik let a byly podporované záplavou nevysvětlených pozorování UFO nad tajnými americkými základnami v roce 1947, dosvědčených spolehlivými osobami. Přestože se autor přesvědčil během svého výzkumu pro tuto knihu, že vlády často mají v úmyslu navždy potlačit pravdu o jistých záležitostech, domnívá se, že se dostal tak blízko k odpovědím na mnoho překvapujících otázek, jak to jen v takovém případě bylo možné. Kniha Hitlerovy hrozivé zbraně nevyhnutelně obsahuje hodně technického materiálu, ale ti, kteří mají malé nebo žádné vědomosti o nukleární fyzice, mohou být ujištěni, že to v žádném případě neubere na jejich potěšení z této pozoruhodné knihy ani na jejím hodnocení. Autor také zkoumá nadpřirozenou dimensi, která se v knize vyskytuje. Výsledkem je provokativní a věrohodná analýza vpravdě výjimečné kapitoly současné historie. Geoffrey Michael Brooks se narodil v Olney, Buckinghamshire v roce 1944 a studoval na střední škole Ilford County High School, Barkingside, Essex. Cestoval po světě a nyní pracuje jako překladatel na volné noze z němčiny a ze španělštiny. Jeho první kniha, Hitlerovy jaderné zbraně, byla vydána ve Spojeném království nakladatelstvím Leo Cooper v roce 1992. Po ní následovala kniha Hirschfeld - The Secret Diary of
a U-Boat NCO (Tajný deník poddůstojníka v ponorce) (1996) a FIPS - Legendary U-Boat Commander (Legendární velitel ponorky) (1999), obě přeložil a editoval a které byly také původně vydány nakladatelstvím Leo Cooper/Pen a Sword.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hitlerovy hrozivé zbraně od V-1 k létajícímu stroji Vimana do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hitlerovy hrozivé zbraně od V-1 k létajícímu stroji Vimana.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hitlerovy hrozivé zbraně od V-1 k létajícímu stroji Vimana (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hitlerovy hrozivé zbraně od V-1 k létajícímu stroji Vimana bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hitlerovy hrozivé zbraně od V-1 k létajícímu stroji Vimana doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Hitlerovy hrozivé zbraně od V-1 k létajícímu stroji Vimana