Hitlerovy svaté relikvie: Pravdivý příběh o záchraně korunovačních klenotů Svaté říše říms

Kód: 2423338

Úplný název:

Hitlerovy svaté relikvie: Pravdivý příběh o záchraně korunovačních klenotů Svaté říše říms (Kirkpatrick Sidney D.):

Autor a popis:

Kirkpatrick Sidney D., Universum, 392 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Hitlerovy svaté relikvie líčí dramatický příběh pátrání po korunovačních klenotech Svaté římské říše, starodávných symbolech, kterých chtěli Hitler, Himmler a další nacisté využít, aby dodali legitimitu svému režimu. Na konci 2. světové války tyto vzácné starožitnosti záhadně zmizely a dokumenty o jejich hledání a nalezení byly dlouho tajné. Autor jejich osudy rekonstruuje za pomoci dosud nepublikovaných výslechů a hlášení zpravodajských služeb, stejně jako zápisníků, dopisů, deníkových záznamů rozhovorů uskutečněných ve Spojených státech i v Německu.

Nahlédnout do Hitlerovy svaté relikvie: Pravdivý příběh o záchraně korunovačních klenotů Svaté říše říms Nahlédnout do Hitlerovy svaté relikvie: Pravdivý příběh o záchraně korunovačních klenotů Svaté říše říms

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hitlerovy svaté relikvie: Pravdivý příběh o záchraně korunovačních klenotů Svaté říše říms do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hitlerovy svaté relikvie: Pravdivý příběh o záchraně korunovačních klenotů Svaté říše říms.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hitlerovy svaté relikvie: Pravdivý příběh o záchraně korunovačních klenotů Svaté říše říms (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hitlerovy svaté relikvie: Pravdivý příběh o záchraně korunovačních klenotů Svaté říše říms bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hitlerovy svaté relikvie: Pravdivý příběh o záchraně korunovačních klenotů Svaté říše říms doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Hitlerovy svaté relikvie: Pravdivý příběh o záchraně korunovačních klenotů Svaté říše říms