Hitlerův konec - legendy a dokumenty

Kód: 2060879

Úplný název:

Hitlerův konec - legendy a dokumenty (Joachimsthaler Anton):

Autor a popis:

Joachimsthaler Anton, NAŠE VOJSKO, 469 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
310 Kč (450 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Konečný popis konce Adolfa Hitlera 30. dubna 1945 Již dávno chybějící korekce neustále mylně popisovaných událostí, která se opírá o veškeré spisy, dokumenty, svědecké výpovědi. Zejména je nutno poukázat na dosud neznámé výpovědi dobových svědku a vyhodnocení kriminalistických šetření, která byla provedena v letech 1952-1956 bavorskou justicí ke stanovení smrti a doby smrti Adolfa Hitlera.
Se 138 snímky a dokumenty
Zřídka kdy bylo o smrti člověka, který pohnul kolem dějin tohoto století jako nikdo jiný, šířeno tolik legend, lží a polopravd, jako o konci Adolfa Hitlera. 50 let byly ve všech mezinárodních časopisech, knihách a magazínech publikovány ruzné verze jeho smrti nebo útěku z Berlína.
Anton Joachimsthaler nyní po dlouholetém zkoumání předkládá závěrečnou práci, která je v podstatě založena na rozboru výslechu více než 50 svědků, nového spisového materiálu a na dokumentárních fotografiích. Především je třeba poukázat na dosud neznámé výpovědi dobových svědků, spisy a kriminologická šetření, která byla prováděna v letech 1952 až 1956 bavorskou justicí k objasniní smrti Adolfa Hitlera a stanovení její doby. Na rozdíl od všech dosavadních publikací jsou zde zachyceny a kriticky pod drobnohled vzaty výpovědi všech osobností z Hitlerova nejbližšího okolí, které se až do poslední chvíle nalézaly ve vůdcově bunkru v Berlíně.
Výpovědi, učiněné Hitlerovým sluhou Juliem Schaubem, sekretářkami Christou Schroederovou a Johannou Wolfovou a tehdejším Hitlerovým pobočníkem Otto Günschem v táborech Augsburg, Norimberk, Norimberk-Langwasser, Regensburg a Garmisch, doplňují dokumentaci, jejíž kompaktnost nám poskytuje definitivní obraz diktátorova konce ve všech detailech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hitlerův konec - legendy a dokumenty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hitlerův konec - legendy a dokumenty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hitlerův konec - legendy a dokumenty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hitlerův konec - legendy a dokumenty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hitlerův konec - legendy a dokumenty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Hitlerův konec - legendy a dokumenty