Hlad naděje - Příběh o nemoci a uzdravení, Deník hladovějícího

Kód: 9038413

Úplný název:

Hlad naděje - Příběh o nemoci a uzdravení, Deník hladovějícího (Zabloudil Rosťa):

Autor a popis:

Zabloudil Rosťa, Zabloudil, 128 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
127 Kč (185 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha Rostislava Zabloudila HLAD NADĚJE popisuje jeho cílené hladovění, které v 82 dnech takřka zázračně zlikvidovalo jeho dva vředy na dvanácterníku, kožní bazaliom, tělesná znaménka a bradavice, problém s karpálními tunely, ložiska MTS v játrech a vážné podezření z karciomu prostaty. Rovněž podstatně snížilo vrozenou alergii na roztoče.
V první čtyřicetidenní hladovce, s pitím pouhé destilované vody a ve druhé dvaačtyřicetidenní tzv. BREUSSOVY hladovky s bylinnými čaji a zeleninovými šťávami, ztratil autor 28,1 kg své tělesné váhy. Veškeré tyto skutečnosti jsou dokladovány 13 lékařskými zprávami, 40 barevnými fotografiemi a podrobným deníkem hladovějícího.
Ke knižnímu zpracování tohoto téměř neuvěřitelného příběhu došlo až šest let poté, a to z důvodu časového odstupu potřebného k prověření dlouhodobosti uvedených ozdravných účinků.
Ještě ne zcela dokončená kniha se začátkem září tohoto roku stala předlohou Josefu Klímovi k jednomu z jeho publicistických pořadů televize NOVA „Na vlastní oči“.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hlad naděje - Příběh o nemoci a uzdravení, Deník hladovějícího do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hlad naděje - Příběh o nemoci a uzdravení, Deník hladovějícího.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hlad naděje - Příběh o nemoci a uzdravení, Deník hladovějícího (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hlad naděje - Příběh o nemoci a uzdravení, Deník hladovějícího bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hlad naděje - Příběh o nemoci a uzdravení, Deník hladovějícího doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Hlad naděje - Příběh o nemoci a uzdravení, Deník hladovějícího