Hlášky a bonmoty slavných i neslavně proslulých

Kód: 7229377

Úplný název:

Hlášky a bonmoty slavných i neslavně proslulých (Košťálová Michaela):

Autor a popis:

Košťálová Michaela, PETRKLÍČ, 160 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
192 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Politická sféra přináší nejen běžnému občanovi, ale i samotným politikům povětšině nepříliš mnoho důvodů k radosti či úsměvu. Přesto i na tolik složité půdě lze vysledovat dílčí momenty jistého odlehčení, které jednak dodávají jednotlivým výrokům jakousi jiskru osobnosti, ale mnohdy dokážou svým charakterem skutečně pobavit či přímo rozesmát, a to nejen politiky samotné, ale skrze zprostředkovací média také široké spektrum lidí. Jsou to především momenty, kdy politici vyráží „do boje“ prostřednictvím nejrůznějších bonmotů, osobitých hlášek a výroků. Přičemž spektrum podobných výroků je kupodivu neuvěřitelně široké. Od bonmotů plánovaných přes hlášky vzniklé náhodou až po výroky nejednou naplněné intelektuálním humorem - všechny jsou obvykle velice trefné a vtipné.
V knize nechybí pestrý výběr toho nejlepšího z bonmotů a hlášek politiků, kteří jsou nebo byli ve svých projevech vždy svérázní. Mezi takové patří například pověstný Miloš Zeman, ale také Václav Havel, Václav Klaus, Karel Schwarzenberg, David Rath, Mirek Topolánek, Jiří Paroubek, Vlastimil Tlustý či Miroslav Kalousek a další, včetně politiků první republiky a mocných vládců velkých zemí, jako jsou USA, bývalý Sovětský svaz, Velká Británie a další země. Kniha Vás rozhodně pobaví a snad prostřednictvím ní lépe poznáte ty, o kterých jste si dosud dělali iluze, nebo naopak jste je v jistém smyslu podceňovali.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hlášky a bonmoty slavných i neslavně proslulých do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hlášky a bonmoty slavných i neslavně proslulých.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hlášky a bonmoty slavných i neslavně proslulých (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hlášky a bonmoty slavných i neslavně proslulých bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hlášky a bonmoty slavných i neslavně proslulých doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Hlášky a bonmoty slavných i neslavně proslulých