Hlavu vzhůru, rodiče! - Na výchovu selským rozumem

Kód: 2475606

Úplný název:

Hlavu vzhůru, rodiče! - Na výchovu selským rozumem (Mikulková Milena): Na výchovu selským rozumem

Autor a popis:

Mikulková Milena, Grada, 224 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Motto: Je důležitější připravit děti na cestu, než cestu pro děti. Kniha není příručkou pro dokonalé rodiče, ale je průvodcem pro rodiče odhodlané a statečné, pro rodiče, kteří chtějí dát dětem sami sebe. Je rodičovství umění, nebo jen správná technika, strategie? Co všechno se promítá do našich výchovných záměrů? Kdy a kde se učíme být rodiči? Podle čeho měříme, zda jsme nebo nejsme dobrými rodiči? Co děti skutečně od rodičů potřebují a co je spíš na škodu? Jak dětem nezkazit dětství? Kniha nabízí rodičům podněty pro jednotlivá období výchovy potomka a upozorňuje, na co se zaměřit. Stručný text doplněný přehlednými schématy nebo vtipnými ilustracemi pomůže rodičům předcházet zbytečným chybám, kterých později litujeme. Schopnost dobře vychovat své dítě předpokládá porozumět sobě, svým náhledům, ale zároveň porozumět potřebám dítěte. Někdy je velmi těžké rozlišit, kdo koho vlastně vychovává. Kniha představuje několik zásadních principů výchovy dětí od útlého dětství až o jejich osamostatnění.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hlavu vzhůru, rodiče! - Na výchovu selským rozumem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hlavu vzhůru, rodiče! - Na výchovu selským rozumem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hlavu vzhůru, rodiče! - Na výchovu selským rozumem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hlavu vzhůru, rodiče! - Na výchovu selským rozumem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hlavu vzhůru, rodiče! - Na výchovu selským rozumem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Hlavu vzhůru, rodiče! - Na výchovu selským rozumem