Hledáme hvězdy - Kompletní průvodce noční oblohou pro začátečníky

Kód: 2422307

Úplný název:

Hledáme hvězdy - Kompletní průvodce noční oblohou pro začátečníky (Stottová Carole):

Autor a popis:

Stottová Carole, Universum, 160 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
559 Kč (699 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ucelený soubor pomůcek pro pozorovatele noční oblohy v praktickém a odolném provedení, vhodném k používání ve volné přírodě. Obsahuje vše, co je potřebné k pozorování vesmírných objektů na obloze a k potěšení z jejích krás. Kompletní souprava obsahuje otočnou mapu noční oblohy, knižního průvodce s hvězdnými mapami měsíc po měsíci a s informacemi o vyhledávání hvězd a jejich seskupení i planet, dále 44 oboustranných karet zobrazujících všech 88 souhvězdí a jejich nejvýznamnější objekty a červenou led svítilnu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hledáme hvězdy - Kompletní průvodce noční oblohou pro začátečníky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hledáme hvězdy - Kompletní průvodce noční oblohou pro začátečníky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hledáme hvězdy - Kompletní průvodce noční oblohou pro začátečníky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hledáme hvězdy - Kompletní průvodce noční oblohou pro začátečníky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hledáme hvězdy - Kompletní průvodce noční oblohou pro začátečníky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Hledáme hvězdy - Kompletní průvodce noční oblohou pro začátečníky