Hledáme své předky - Na pomoc začínajícím badatelům (3. aktualizované vydání)

Kód: 2608947

Úplný název:

Hledáme své předky - Na pomoc začínajícím badatelům (3. aktualizované vydání) (Makovský Vladimír):

Autor a popis:

Makovský Vladimír, , 144 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
162 Kč (195 Kč)
  / ks  
koupit
 

Zcela ojedinělá a výjimečná publikace pro začínající zájemce o dnes populární rodopisnou činnost. V knize je vše, co začínající badatel potřebuje znát. Je to zejména čtení a orientace v matrikách a vedlejších pramenech a pomůckách jako je cenová politika, míry a váhy, stará písma, stará vybraná slova, adresář archivů a další orientační sdělení. Prostě vše bez čeho se žádný badatel neobejde. Autor Vladimír Makovský je zkušený badatel s delší než třicetiletou zkušeností. Je čestným občanem rodné obce Věcov, členem Moravského genealogického a heraldického spolku v Brně, spolupracuje s Českým gen. a heraldickým spolkem v Praze a Československou gen. společností mezinárodní v St. Paul v USA. V roce 1994 založil Vlastivědnou a genealogickou společnost ve Velkém Meziříčí. Napsal 24 vlastivědných publikací a 5 s genealogickou tématikou. Mimo to zpracoval vlastní rodopis (kroniku) Makovských z Borové u Poličky o 3 svazcích a 360 stranách. Byl dopisovatelem místního a regionálního tisku a kronikářem města Velké Meziříčí. Za tuto činnost byl odměněn nejvyšším oceněním Kraje Vysočina. Kniha je dobrým rádcem a pomocníkem při badatelské činnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hledáme své předky - Na pomoc začínajícím badatelům (3. aktualizované vydání) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hledáme své předky - Na pomoc začínajícím badatelům (3. aktualizované vydání).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hledáme své předky - Na pomoc začínajícím badatelům (3. aktualizované vydání) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hledáme své předky - Na pomoc začínajícím badatelům (3. aktualizované vydání) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hledáme své předky - Na pomoc začínajícím badatelům (3. aktualizované vydání) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Hledáme své předky - Na pomoc začínajícím badatelům (3. aktualizované vydání)