Hledání Sáma / Kuchařka / / Searching for a Sámi / Cookbook

Kód: 8698502

Úplný název:

Hledání Sáma / Kuchařka / / Searching for a Sámi / Cookbook (Valentová Petra):

Autor a popis:

Valentová Petra, Jitro, 77 stran, jazyk - CZ, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
186 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autorka píše:Byla jsem single a sama v New Yorku. Rozhodla jsem se pro jednoduchý postup – proces hledání muže jsem spojila s procesem hledání Sáma. Sám a muž mých snů splynuli v jeden předmět mé touhy. Začala jsem ho hledat pomocí vyhledávače Craigslist.org. Říkala jsem si, že i kdyby ti, kteří se mi ozvou, nebyli Sámové, alespoň je poučím o tom, kdo to Sámové jsou.Věnovala jsem jim svůj čas a oni mi věnovali ten jejich. Dala jsem jim informace – a vysvětlení – a na oplátku jsem je o něco požádala. Požádala jsem o recept. Recept na jídlo. Chtěla jsem vědět, co mají rádi. Čím by mě pohostili. Co by mi uvařili. Jaká jídla by vybrali. Chtěla jsem vlastnit něco, co jim patří. Chtěla jsem, aby se se mnou o něco podělili. Seznámila jsem se s 12 muži. Každý byl jiný, odjinud, jiného původu. Dostala jsem 12 receptů: na předkrmy, polévky, saláty, ryby, maso, dezerty. Zkusila jsem podle těch receptů uvařit jídla. Pak jsem je snědla. Sama jsem ta jídla okusila a s nimi i část těch mužů, které jsem poznala. Seznámila jsem se také s jedním Sámem – mým Sámem, takovým, který odpovídal mým představám.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hledání Sáma / Kuchařka / / Searching for a Sámi / Cookbook do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hledání Sáma / Kuchařka / / Searching for a Sámi / Cookbook.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hledání Sáma / Kuchařka / / Searching for a Sámi / Cookbook (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hledání Sáma / Kuchařka / / Searching for a Sámi / Cookbook bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hledání Sáma / Kuchařka / / Searching for a Sámi / Cookbook doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Hledání Sáma / Kuchařka / / Searching for a Sámi / Cookbook