Audio CD: Hoaxx

Kód: 2663032

Úplný název:

Audio CD: Hoaxx (Mashy Muxx):

Autor a popis:

Mashy Muxx, Indies Scope, 0 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
191 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.2.2018 dopoledne. 
 

"Na druhém albu brněnské crossoverové kapely se ve zvukově neuvěřitelně bohatých skladbách živé nástroje naprosto funkčně propojují s nápaditými samply a míchají prvky soudobé taneční hudby, funku, hip hopu, jazzu, rocku, ale i razantního hardcoru."

Kapela Mashy Muxx vznikla v roce 1993. Od roku 1998 hraje ve složení Ahmed (basa), Jerza (zpěv), Jura (kytara), Onehalph (bicí) a Prochin (kytara). Bubeníka Mashy Muxx, Onehalpha, jste také mohli zaznamenat v kultovní brněnské drumnjazznbassové formaci Radium.nfo (Released Track, 2002, Indies Records). Od debutu (Sound - The Prompt Communicator, 2001, vlast. nákl.) uteklo dlouhých pět let. "Prostě tak nějak nebyl důvod spěchat :) Pravda taky je, že se nám neplánovaně o pěkných pár měsíců protáhlo míchání nahrávky. Každopádně doufáme, že další deska bude dřív než v roce 2011 :)". (Jerza)

Nyní se však Mashy Muxx vrací výrazným albem Hoaxx, kde lze nalézt neotřelý hudební přístup, rapový zpěv, vkusně a vtipně zahraný crossover tvrdších rifů s funkovou rytmikou a kytarami, živými i programovanými bicími a dalšími doteky elektroniky, acidu, dubu, alternativního popu, rapu - to u nás hned tak neuslyšíte. Album navíc obsahuje i track se slovenskou hip hopovou sestavou Flaps. Album je dotažené i po vizuální stránce - na obalu vyzývavě pluje ve vaně dětská hračka, kačenka. "Cha chá, a co bys považoval pro náš styl hudby za typický obal? Lebku má každej druhej :)" (Jura)

Žánrová pestrost zároveň znesnadňuje nalezení jednotného označení stylu, který vytváří. "Těžko to nějak zařadit, dlouho jsme na plakáty psali hip-hop, breaks and hardcore, dneska píšeme crossover. Výhoda je, že nás lidi berou jak na všežánrových, tak i na hip hopových a rockových akcích." (Jerza)


Mashy Muxx:
ahmed - bass
jerza - vocals
jura - guitar
onehalph - drums, samples
prochin - guitar, samples

Hosté:
Sobol & Carlos (B-Complexx) - zpěv
Mirďa a.k.a. Animal X. - zpěv
Dr. Kary - zpěv
Miloš Rejsek - mluvení
Vien - zpěv
DJ Sayko - scratching

mix - onehalph (blue carpet studio)
mastering - Roman Kašník


CD MAM303-2


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Hoaxx do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Hoaxx.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Hoaxx (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Hoaxx bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Hoaxx doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Hoaxx