Hodinu nevíš

Kód: 2512278

Úplný název:

Hodinu nevíš (Svátek Dan): Strhující príbeh nemocnicního vraha s unikátními materiály z natácení filmu

Autor a popis:

Kol., CPress, 104 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
145 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha k filmu, který reaguje na nedávný skutečný případ nemocničních vražd, dramaticky líčí ne tak docela fiktivní příběh člověka, který ve skutečnosti dostal označení „heparinový vrah". Co se odehrává v mysli mladíka, který páchá ty nejtěžší zločiny - několikanásobné vraždy a má přitom pocit, že vlastně koná dobrou věc? Co nutí nadějného a inteligentního adepta medicíny od základů změnit svůj pohled na svět a páchat na lidech zlo? Hrozná představa, když vraždí člověk, který je všem nápomocný, ochotný a obětavý i na úkor vlastního pohodlí Člověk, kterého dobře znáte, denně jej vídáte a máte ho vlastně docela rádi...
Sledujte s námi příběh, tak, jak se mohl stát nebo se v budoucnu kdykoliv znova stát může. Nedávno medializovaný příběh „heparinového vraha" nás zasáhl na citlivém místě. Ano, tohle se opravdu mohlo potkat kohokoliv z nás. Bestiální vrah nepáchal své nepochopitelné zločiny „někde ve světě"...tohle už se opravdu odehrálo hodně blízko!

Hynek se zamkne v kabince a sedne si na zavřenou mísu. Dívá se na své ruce, které se roztřesou. Uvědomí si, že se právě stal vrahem. Ne, to nebyla eutanazie. To nebyla pomoc trpícímu a umírajícímu. To byla obyčejná, chladnokrevná vražda. On pana Sládka jednoduše zavraždil. Píchl mu smrtící injekci. Vtom se mu zvedne žaludek, Hynek se otočí a vyvrátí obsah žaludku do záchodové mísy. Pak si na ni opět sedne. „Já jsem tak blbej... Bože já jsem blbej. Já jsem ho..."

Kniha obsahuje:

kompletní scénář k filmu Hodinu nevíš
kompletní knižní předlohu Vraždy ze závisti
fotografie z natáčení filmu Hodinu nevíš

Nahlédnout do Hodinu nevíš Nahlédnout do Hodinu nevíš

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hodinu nevíš do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hodinu nevíš.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hodinu nevíš (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hodinu nevíš bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hodinu nevíš doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé