Holka a ne ledajaká - Provokativní výpověď mladé ženy o tom, co se "naučila"

Kód: 8111155

Úplný název:

Holka a ne ledajaká - Provokativní výpověď mladé ženy o tom, co se "naučila" (Dunhamová Lena):

Autor a popis:

Dunhamová Lena, Noxi, 256 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Otevřená, šokující, neuvěřitelná, ale pravdivá. Taková je knížka Leny Dunham - Holka, a ne ledajaká (Not That Kind Of a Girl), na kterou čeká celý svět. Debut z pera režisérky, scénáristky, producentky, herečky, ale hlavně hvězdy HBO seriálu Girls přichází, aby zanechal všechny čtenáře s otevřenou pusou. Za svoji práci byla nominovaná na několik cen EMMY a získala dva Zlaté glóby. Teď však přichází jako spisovatelka, která odhaluje své nejhlubší nitro, jak fyzické, tak i psychické. Její styl je přímý, ostrý, vtipný a sarkastický. S humorem sobě vlastním se zpovídá z těch nejtrapnějších i nejdůležitějších okamžiků svého života. Silné scény, které nikoho nenechají chladným; zážitky, které by člověk neprozradil ani nejlepšímu příteli Lena Dunham otevřeně a sebekriticky nabízí na zlatém podnose. Vztahy, sex, drogy, rodina, problémy, úspěch, váha, vzlety a pády, takový je život Leny Dunham a ona z něho čerpá to nejlepší pro své umělecké aktivity i pro knihu Holka, a ne ledajaká (Not That Kind Of a Girl). Random House za ní zaplatil 3,7 milionů dolarů. V roce 2015 vychází ve 23 zemích světa.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Holka a ne ledajaká - Provokativní výpověď mladé ženy o tom, co se "naučila" do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Holka a ne ledajaká - Provokativní výpověď mladé ženy o tom, co se "naučila".
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Holka a ne ledajaká - Provokativní výpověď mladé ženy o tom, co se "naučila" (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Holka a ne ledajaká - Provokativní výpověď mladé ženy o tom, co se "naučila" bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Holka a ne ledajaká - Provokativní výpověď mladé ženy o tom, co se "naučila" doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Holka a ne ledajaká - Provokativní výpověď mladé ženy o tom, co se "naučila"