Holotropní dýchání

Kód: 2549215

Úplný název:

Holotropní dýchání (Grof Stanislav, Grofová Christina): Nová cesta k sebeobjevování a lécení

Autor a popis:

Grof Stanislav, Holos, 355 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
288 Kč (395 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.5.2017 dopoledne. 
 

Stanislav a Christina Grofovi v této již dlouho očekávané knize podrobně popisují svoji metodu holotropního dýchání, která představuje zásadní průlom v oblasti psychoterapie a sebezkoumání. Výraz holotropní doslovně znamená „směřující k celistvosti“ (z řeckého holos – celek a trepein – pohybovat se směrem k něčemu). Holotropní dýchání ve své praxi využívá pozoruhodně léčivého a transformačního potenciálu změněných stavů vědomí, jež vyvolávají širokou škálu prožitků, která skýtá jedinečné terapeutické možnosti v podobě znovuprožití vzpomínek z dětství, novorozeneckého období, jednotlivých fází porodu a prenatálního života a také různé prvky z historických a archetypálních oblastí kolektivního nevědomí.
Kombinací zdánlivě jednoduchých prostředků realizovaných v bezpečném a podpůrném prostředí, konkrétně zrychleného dechu, evokativní hudby a cílené práce s tělem, v sobě holotropní dýchání integruje vhledy získané z hlubinné psychologie, moderního výzkumu vědomí, transpersonální psychologie, antropologie, východních duchovních nauk a mystických tradic celého světa.
Dlouholetá práce manželů Grofových v oblasti výzkumu a praktického využití holotropních stavů vědomí přináší revoluční změny do teorie i praxe moderní psychiatrie, psychologie a psychoterapie. Právě v tomto nedocenitelném díle, které je zpracováno naprosto jasným a srozumitelným způsobem, shrnují manželé Grofovi své fascinující objevy a vhledy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Holotropní dýchání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Holotropní dýchání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Holotropní dýchání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Holotropní dýchání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Holotropní dýchání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Holotropní dýchání