Homeopatie pro děti - Individuální a celostní léčba

Kód: 7236991

Úplný název:

Homeopatie pro děti - Individuální a celostní léčba (Nolte Stephan Heinrich, Sparenborg-Nolte Anne): Individuální a celostní lécba

Autor a popis:

Nolte Stephan Heinrich, Sparenborg-Nolte Anne, Vašut, 192 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
240 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Homeopatické přípravky používá v poslední době čím dál víc lidí jako alternativu nebo doplnění konvenční medicíny. Rodiče chtějí pro své děti celostní a šetrné léčebné metody. A protože nemoci, úrazy a krize patří ke každému dětství, představuje tento kompaktní rádce praktického pomocníka pro šetrnou léčbu. V knížce jsou popsány běžné dětské nemoci a obtíže od novorozeneckého období až po adolescentní věk – najdete tu kašel, rýmu, zánět průdušek, neštovice, ale i tříměsíční koliku či kožní problémy.
Zároveň je tu popsáno 18 konstitučních přípravků pro osmnáct typů dětské osobnosti. Protože homeopatie dokáže pomoci vyřešit i psychické potíže, jako jsou noční děsy, dětské úzkosti a strachy či školní bolesti hlavy. Také se dozvíte, co je dobré vědět při léčbě úrazů, jak mírnit bolesti a jak urychlit proces hojení.
Ne nadarmo se traduje výrok, že „Natura sanat, medikus curat. – Lékař léčí, příroda uzdravuje.“ A homeopatie, to je přírodní léčba bez vedlejších účinků, která dlouhodobě posiluje obranyschopnost organismu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Homeopatie pro děti - Individuální a celostní léčba do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Homeopatie pro děti - Individuální a celostní léčba.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Homeopatie pro děti - Individuální a celostní léčba (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Homeopatie pro děti - Individuální a celostní léčba bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Homeopatie pro děti - Individuální a celostní léčba doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Homeopatie pro děti - Individuální a celostní léčba