Honba za Atlantidou

Kód: 7303412

Úplný název:

Honba za Atlantidou (McDermott Andy):

Autor a popis:

McDermott Andy, Domino, 436 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Snaha o nalezení bájné Atlantidy se stala posedlostí pro mnohé. Nikdo o tom neví více než archeoložka Nina Wildeová: pátrání po ztracené civilizaci bylo středobodem života jejích rodičů a nakonec se stalo příčinou jejich násilné smrti. Nic z toho ovšem nemůže Ninu odradit - magická síla Atlantidy přitahuje i ji.
Po dlouhých letech průzkumu je Nina přesvědčena, že ví, kde Atlantida leží. Když jí vzápětí nabídne pomoc miliardář Kristian Frost, Ninu už nemůže nic zastavit. S pomocí Frostovy dcery a vojenského vysloužilce Eddieho Chase se vydává na vytouženou honbu za Atlantidou.
Ne každý si ovšem přeje, aby Nina ztracenou zemi nalezla. Největšího protivníka má ve vůdci tajného Bratrstva jménem Qobras, jenž je odhodlán udělat vše, aby Nině ve splnění záměru zabránil. Dýchá jí na záda všude, kam se pohne: v ulicích Manhattanu, v hlubinách Atlantiku i v tibetských výšinách... Jen jediný člověk na světě totiž ví, jaké tajemství se s bájnou Atlantidou pojí - a pokud by se toto tajemství dostalo do špatných rukou, mohlo by navždy zničit celou současnou civilizaci...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Honba za Atlantidou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Honba za Atlantidou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Honba za Atlantidou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Honba za Atlantidou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Honba za Atlantidou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dobrodružství