Hormonální jógová terapie 2 - Pro prevenci a léčbu diabetu a aktivování hypofýzy, slinivky

Kód: 7336788

Úplný název:

Hormonální jógová terapie 2 - Pro prevenci a léčbu diabetu a aktivování hypofýzy, slinivky (Rodrigues Dinah):

Autor a popis:

Rodrigues Dinah, Fontána, 280 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
322 Kč (448 Kč)
  / ks  
koupit
 

Knihu Hormonální jógová terapie 2 vytvořila Dinah Rodrigues na základě vynikajících výsledků, kterých dosáhla pomocí hormonální jógy pro menopauzu. Je autorkou velmi úspěšné knihy Hormonální jógová terapie pro znovuaktivování hormonálního systému a odstranění symptomů menopauzy, PMS, polycystických vaječníků a neplodnosti, která v roce 2014 vyšla také v českém jazyce. „Při rozvíjení této hormonální jógové terapie jsem využila stejné techniky, které jsem - s velmi dobrými výsledky - používala v hormonální jógové terapii pro menopauzu a andropauzu. V tomto případě jsem se však zaměřila na jiné žlázy - na hypofýzu, štítnou žlázu, játra, nadledvinky a zejména na slinivku břišní. V případě diabetu je také velmi důležité soustředit se na snižování stresu, neboť tento má velmi negativní vliv na naše zdraví a výrazně zvyšuje naši hladinu cukru v krvi. A kromě toho jsem se v rámci této své terapie zaměřila na zlepšení funkce těch oblastí těla, které obvykle bývají poškozeny v důsledku pozdních komplikací diabetu. Věděla jsem však, že k tomu, abych mohla dosáhnout dobrých terapeutických výsledků při léčbě diabetu, musím použít jiné techniky, než ty, které využívá hathajóga. Sestavila jsem proto speciální druh dynamické a energické jógy, kterou jsem zkombinovala s pečlivě vybranými dechovými technikami (pránájámou), jež jsou zaměřeny na aktivování jednotlivých žláz. Pro zesílení účinku, kterých je možné dosáhnout pomocí ásan a dechových technik, jsem do Hormonální jógové terapie 2 zařadila také tibetskou techniku k nasměrovávání prány do konkrétních žláz, jež byly při daném cvičení aktivovány. Ukázalo se, že spojením těchto tří uvedených technik je možné dosáhnout mnohem lepších výsledků během velmi krátké doby.“ Jelikož je hormonální jóga holistickou technikou, tak kromě svých nejdůležitějších pozitivních účinků, mezi něž patří znovuaktivování tvorby inzulinu ve slinivce, blahodárně působí na naše tělo jako celek, a to zejména na oblast ledvi, očí, krevního oběhu, dále léčí některé neuropatie, sexuální problémy, vysoký krevní tlak, hypoglykémii, hyperglykémii a mnoho dalších zdravotních problémů, což má velký význam pro diabetiky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hormonální jógová terapie 2 - Pro prevenci a léčbu diabetu a aktivování hypofýzy, slinivky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hormonální jógová terapie 2 - Pro prevenci a léčbu diabetu a aktivování hypofýzy, slinivky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hormonální jógová terapie 2 - Pro prevenci a léčbu diabetu a aktivování hypofýzy, slinivky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hormonální jógová terapie 2 - Pro prevenci a léčbu diabetu a aktivování hypofýzy, slinivky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hormonální jógová terapie 2 - Pro prevenci a léčbu diabetu a aktivování hypofýzy, slinivky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Hormonální jógová terapie 2 - Pro prevenci a léčbu diabetu a aktivování hypofýzy, slinivky