Horory na dobrou noc

Kód: 7381607

Úplný název:

Horory na dobrou noc (Horowitz Anthony):

Autor a popis:

Horowitz Anthony, BB/art, 156 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
144 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Příběhy jsou primárně určeny pro mládež, ale pochutnají si na nich i dospělí kvůli sugestivní atmosféře, typicky anglickému černému humoru a četným citacím nebo variacím klasických témat. Ty představují jakousi žánrovou třešničku na dortu, a už proto by neměla tato sbírka chybět v knihovně žádného milovníka hororu.
Varování: Nevhodné pro osoby úzkostlivé či se slabými nervy.
Vstupte do temného a děsivého světa Horowitzových hororů a očekávejte nečekané!
Je to svět, kde vše vypadá celkem normálně. Ale hned za nejbližším rohem číhá leccos tajemného, zlověstného a skutečné hrůzného. Jako zdánlivě obyčejný fotoaparát ukrývající zlé síly, cesta domů autobusem, jenž zahne do nejhorší noční můry, a záhadná počítačová hra, kterou by nikdo nehrál..., kdyby znal její pravidla! Každá z povídek v sobě ukrývá šokující jádro...
Horory na dobrou noc jsou působivou sbírkou děsivých příběhů od uznávaného autora a televizního scenáristy Anthonyho Horowitze.
Vzdor názvu si rozhodně tuto knihu neberte s sebou do postele...
Anthony Horowitz vyrostl na hororových příbězích a již od dětství miloval vše pochmurné a děsivé. To mu již zůstalo. Říká: „Myslím si, že horory má rád každý. Ne nutně právě mrtvá těla a kapající krev, ale stíny, které leží těsně za hranicemi našeho vidění, tajemství ukrytá za zavřenými dveřmi.“ Mnoho z jeho povídek v této knize je inspirováno běžnými každodenními předměty. Fotoaparátem. Vanou. Počítačem. Ale každému z nich dal autor něco navíc, aby nám připomněl, že dokonce i v bezpečném a předvídatelném světě je vždy nablízku něco děsivého a nečekaného.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Horory na dobrou noc do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Horory na dobrou noc.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Horory na dobrou noc (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Horory na dobrou noc bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Horory na dobrou noc doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Horory