Horoskopy pro jednotlivá znamení na rok 2012 - Jak se stát boháčem

Kód: 9045846

Úplný název:

Horoskopy pro jednotlivá znamení na rok 2012 - Jak se stát boháčem (Boháčová Martina Blažena):

Autor a popis:

Boháčová Martina Blažena, Astrolife - Boháčová Blažena, 250 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
133 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Co nám přinese rok 2012? A co je to člověk a jak zareaguje na tento významný rok? Pochopil svou úlohu v tomto historickém okamžiku? Dozvíte se v ní, jak si máte naplánovat svůj život v roce 2012. U každého znamení jsou vypsány úplňky a novolunní a také události, které tyto energie přinesou. Kdy je vhodné období investovat, kdy je vhodné období na lásku. Kdy a jak pečovat o své zdraví. Horoskop je na celý rok a také měsíc po měsíci.
Důležitým tématem je také informace o tom, jak si do svého života přivolat hojnost. Ve druhé části knihy se dozvíte jak pracovat se svou životní hojností. V této knize máte vypsány všechny úplňky a novolunní v roce 2012 a u každého znamení je každý měsíc rozepsáno, jak jednotlivé úplňky a novolunní působí na jednotlivá znamení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Horoskopy pro jednotlivá znamení na rok 2012 - Jak se stát boháčem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Horoskopy pro jednotlivá znamení na rok 2012 - Jak se stát boháčem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Horoskopy pro jednotlivá znamení na rok 2012 - Jak se stát boháčem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Horoskopy pro jednotlivá znamení na rok 2012 - Jak se stát boháčem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Horoskopy pro jednotlivá znamení na rok 2012 - Jak se stát boháčem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Astrologie

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Astrologie / Horoskopy pro jednotlivá znamení na rok 2012 - Jak se stát boháčem