Hory a kopce opředené tajemstvím - horské svatyně, obětiště a sídla bohů v České republice

Kód: 7466270

Úplný název:

Hory a kopce opředené tajemstvím - horské svatyně, obětiště a sídla bohů v České republice (Novák Jan A.):

Autor a popis:

Novák Jan A., ALPRESS, 312 stran, jazyk - 19, 2018

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
230 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vrchol každého kopce je místo zvláštní mystické osamělosti: blíž k obloze, dál od lidí a všeho pozemského. Naše země je takových tajemných kopců a hor plná a lidé je odedávna vyhrazovali silám – někdy dobrým, jindy zlým. Tato kniha není jen průvodce na cestě k záhadným místům minulosti, ale především čtení plné informací i inspirací pro výletní trasy.  
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hory a kopce opředené tajemstvím - horské svatyně, obětiště a sídla bohů v České republice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hory a kopce opředené tajemstvím - horské svatyně, obětiště a sídla bohů v České republice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hory a kopce opředené tajemstvím - horské svatyně, obětiště a sídla bohů v České republice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hory a kopce opředené tajemstvím - horské svatyně, obětiště a sídla bohů v České republice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hory a kopce opředené tajemstvím - horské svatyně, obětiště a sídla bohů v České republice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Záhady

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Záhady / Hory a kopce opředené tajemstvím - horské svatyně, obětiště a sídla bohů v České republice