Hospodářský vzestup českých zemí od poloviny 18. století do konce monarchie

Kód: 2462945

Úplný název:

Hospodářský vzestup českých zemí od poloviny 18. století do konce monarchie (Jakubec Ivan, Jindra Zdeněk):

Autor a popis:

Jakubec Ivan, Karolinum, 526 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
337 Kč (430 Kč)
  / ks  
koupit
 

Monograficky pojatá učebnice obsahově vychází z druhého dílu Dějin hospodářství českých zemí od počátku industrializace do současnosti, který vyšel téměř před deseti lety. Nová učebnice posunuje výklad do poloviny 18. století, aby se tak hospodářské, sociální, politické, právní a kulturní změny protnuly s podmínkami a vlastním průběhem klíčového období – industrializace.
Současně se tak vychází vstříc didaktickému pojetí pro vysokoškolskou výuku. Učebnice pojednává o ekonomických, institucionálních, právních a sociálních základech vývoje, o jednotlivých sektorech ekonomiky a o hospodářské stránce první světové války. Autorský kolektiv tvoří přední odborníci na vývoj hospodářských dějin českých zemí v 18. a 19. století.
Cílem knihy není poskytnout jednotný výklad, ale naopak prezentovat rozdílné přístupy ve výkladu jednotlivých autorů, dané jejich odbornou specializací, což neubírá výkladu na plastičnosti a nenarušuje celistvost díla.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hospodářský vzestup českých zemí od poloviny 18. století do konce monarchie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hospodářský vzestup českých zemí od poloviny 18. století do konce monarchie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hospodářský vzestup českých zemí od poloviny 18. století do konce monarchie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hospodářský vzestup českých zemí od poloviny 18. století do konce monarchie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hospodářský vzestup českých zemí od poloviny 18. století do konce monarchie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Hospodářský vzestup českých zemí od poloviny 18. století do konce monarchie