Hostina ledu a ohně - Oficiální kuchařský průvodce ke Hře o trůny

Kód: 7390321

Úplný název:

Hostina ledu a ohně - Oficiální kuchařský průvodce ke Hře o trůny (Monroe-Cassel Chelsea, Lehrer Sariann):

Autor a popis:

Monroe-Cassel Chelsea, Lehrer Sariann,, Omega, 226 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Vždycky jste si říkali, jaké by to bylo, navštívit hostinu na Zimohradu? Přáli jste si podělit se o citronový koláč se Sansou Stark, sníst si masový koláč s Noční hlídkou nebo ochutnat medovníčky spolu s Daenerys Targaryen? Bestseller George R. R. Martina - sága ledu a ohně - a televizní hit HBO Hra o trůny jsou vyhlášené tím, že přivádějí k životu svět Západozemí.

Ale jedna důležitá přísada doposud vždy chyběla - pokrmy, na které se vám budou sbíhat sliny a které pomohou dotvořit atmosféru tohoto neobvyklého světa. Nyní podle seriálu, který předefinoval žánr fantasy, vznikla kuchařka, která možná předefinuje vaše večeře... a obědy a snídaně.
Průvodce stolováním a zábavou ve stylu Sedmi Království. Vyčerpávající a komplexní průvodce doprovázený pasážemi ze všech pěti knih ságy Ledu a ohně a celobarevnými fotografiemi zaručí, že se vám budou sbíhat sliny. Nezbytnost pro fanoušky senzace a fenoménu jménem Hra o trůny, na který čekaly milióny kručících žaludků po celém světě. A pamatujte - Zima se blíží - tak se nebojte přibrat pár kil.

S předmluvou George R.R. Martina

Chelsea Monroe-Cassel a Sariann Lehrer společně provozují Hostinec na rozcestí, populární blog o jídle založený na Písni ledu a ohně. Oba tvůrci jsou fanoušci fantasy žánru a na stůl přinášejí unikátní kombinaci umění, historických znalostí a lásky k jídlu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hostina ledu a ohně - Oficiální kuchařský průvodce ke Hře o trůny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hostina ledu a ohně - Oficiální kuchařský průvodce ke Hře o trůny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hostina ledu a ohně - Oficiální kuchařský průvodce ke Hře o trůny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hostina ledu a ohně - Oficiální kuchařský průvodce ke Hře o trůny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hostina ledu a ohně - Oficiální kuchařský průvodce ke Hře o trůny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Hostina ledu a ohně - Oficiální kuchařský průvodce ke Hře o trůny