Hostina pro vrány 1 - Píseň ledu a ohně - kniha čtvrtá

Kód: 7197291

Úplný název:

Hostina pro vrány 1 - Píseň ledu a ohně - kniha čtvrtá (Martin George R. R.):

Autor a popis:

Martin George R. R., Talpress, 432 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
219 Kč (296 Kč)
  / ks  
koupit
 

Píseň ledu a ohně, kniha čtvrtá (první část). Po staletích krutých zápasů a osudových zrad se sedm mocností vládnoucích jedné říši navzájem zdecimovalo natolik, že jim nezbývá než nyní žít v tísnivém příměří. Nebo to tak alespoň vypadá... Pár jedinců si stále ještě dělá nárok na kdysi zoufale žádaný „Železný trůn\", ale jsou příliš slabí nebo vzdálení, než aby se jim to mohlo podařit. Válka, která zuřila tak dlouho, strávila sama sebe... Avšak jako v dohře jakéhokoli vrcholného zápasu netrvá dlouho, a začnou se shromažďovat zrádci, psanci, odpadlíci a mrchožrouti, hašteřící se nad kostmi mrtvých a nad kořistí přeživších. S tím, jak se lidské vrány slétají ke své hostině z popele, se v Sedmi královstvích rodí nové intriky a vznikají nebezpečné aliance, zatímco ze zlověstného soumraku minulých zápasů a chaosu se vynořují překvapivé postavy. Je to čas, kdy se moudří a ctižádostiví, ale i zrádní a silní snaží pomocí svých schopností, moci a magie přežít kruté a strašlivé časy, jež nastaly. Je to čas, kdy se lidé prostí i urození, bojovníci i čarodějové, úkladní vrazi i mudrcové dávají dohromady a snaží se bojovat o své místo na zemi a své životy. Protože na hostině pro vrány je mnoho hostí - ale jen pár jich nakonec přežije.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hostina pro vrány 1 - Píseň ledu a ohně - kniha čtvrtá do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hostina pro vrány 1 - Píseň ledu a ohně - kniha čtvrtá.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hostina pro vrány 1 - Píseň ledu a ohně - kniha čtvrtá (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hostina pro vrány 1 - Píseň ledu a ohně - kniha čtvrtá bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hostina pro vrány 1 - Píseň ledu a ohně - kniha čtvrtá doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Hostina pro vrány 1 - Píseň ledu a ohně - kniha čtvrtá