Hostina sviní aneb Kam emigruje Václav Klaus?

Kód: 8775405

Úplný název:

Hostina sviní aneb Kam emigruje Václav Klaus? (Holec Petr):

Autor a popis:

Holec Petr, Malý princ, 272 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
47 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

V knize Hostina sviní nalezne čtenář množství článků blogového charakteru, moderního publicistického i jiného žánru, které vznikaly v průběhu několika let a byly vydávány na stránkách Reflexu.

Údernost, jadrnost, sžíravost a kritičnost článků jsou umocněny právě retrospektivou, která umožňuje čtenáři nahlédnout především na politické spektrum událostí s určitým odstupem a uvědomit si, že každá situace, konflikt či postoj, který byl vůči té dané věci zaujat, má svou dohru.

Ovšem nejedná se jen o články se starším datem. V knize čtenář nalezne reflexi i tak současných událostí, jakou byla vůbec první přímá volba prezidenta republiky.

Autor Petr Holec, dlouholetý a zkušený redaktor, ke každé výraznější situaci zaujímá své vlastní stanovisko, které má za cíl nás vyprovokovat, ať už k souhlasu nebo nesouhlasu.

Rozhodně to není kniha, která by se chtěla podbízet. Naopak, je to kniha, která nás chce vytrhnout z letargie a která nechce ve veřejném prostoru nechávat rezonovat jen poplatné hlasy doby.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hostina sviní aneb Kam emigruje Václav Klaus? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hostina sviní aneb Kam emigruje Václav Klaus?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hostina sviní aneb Kam emigruje Václav Klaus? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hostina sviní aneb Kam emigruje Václav Klaus? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hostina sviní aneb Kam emigruje Václav Klaus? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura