Hovory R - Aneb jak jsem měl rakovinu a co vy na to, doktore?

Kód: 7345147

Úplný název:

Hovory R - Aneb jak jsem měl rakovinu a co vy na to, doktore? (Astl Jaromír, Vaněček Michal):

Autor a popis:

Astl Jaromír, Vaněček Michal, Maxdorf, 136 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
134 Kč (195 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Tak trochu jiná kniha o rakovině... Téma, které je stále často tabu, lidé se ho bojí nebo se stydí o něm mluvit. První částí knihy je nemocniční deník pacienta, který onemocněl rakovinou štítné žlázy. Jeho pocity a postřehy při léčbě zachycuje s humornou nadsázkou, která, v kombinaci s kresbami Pavla Kantorka, jako by se ani nehodila k popisovaným situacím, ve svém jádru vlastně smutným. Ale právě tento kontrast podstaty tématu a formy jeho uchopení přináší zcela nový pohled. Druhou část knihy tvoří unikátní a velmi otevřené rozhovory lékaře a pacienta, a to nejen o rakovině, ale i o jejich různých rolích ve vzájemných vztazích a o pohledu na život vůbec. Rozhovory jsou odlehčovány úsměvnými povídkami z lékařského prostředí. Jako celek je tato kniha ojedinělým dílem plným humoru, ale i inspirujících momentů a nadějí pro všechny, kdo se ocitli v podobně těžké životní.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hovory R - Aneb jak jsem měl rakovinu a co vy na to, doktore? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hovory R - Aneb jak jsem měl rakovinu a co vy na to, doktore?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hovory R - Aneb jak jsem měl rakovinu a co vy na to, doktore? (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hovory R - Aneb jak jsem měl rakovinu a co vy na to, doktore? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hovory R - Aneb jak jsem měl rakovinu a co vy na to, doktore? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Hovory R - Aneb jak jsem měl rakovinu a co vy na to, doktore?