Hra na lásku

Kód: 7303406

Úplný název:

Hra na lásku (Alexander Victoria):

Autor a popis:

Alexander Victoria, Domino, 0 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
152 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
 

Žádný rozumný muž se do ženitby nežene. Na druhou stranu každý šlechtic dobře ví, že jednoho dne bude muset dostát svým povinnostem. A tak se čtyři nejžádanější gentlemani z Londýna rozhodli uzavřít sázku - vítězem se stane ten, kdo vstoupí do manželství jako poslední.
Gideon Pearsall se domnívá, že jeho vyhlídky jsou z celé čtveřice nejlepší. Jeho zkušenou náručí už prošel bezpočet žen, aniž ho některá z nich dostala do chomoutu. Stejný osud naplánoval i pro lady Chesterovou, nejskandálnější krásku z londýnských salonů. I s ní hodlá Gideon prožít žhavý románek, který skončí rozchodem na úrovni, nikoli svatbou.
Oslnivě krásná Judith se nebrání žádnému dobrodružství - ovšem vždy se musí hrát podle jejích pravidel. A protože jedním z jejích pravidel je vyhnout se vdavkám za každou cenu, mohli by s Gideonem vytvořit ideální pár.
Vášnivé polibky a spalující doteky měly být vše, co si navzájem dají. Brzy se ale mezi ně začne vkrádat neodbytná otázka: je možné naslouchat hlasu srdce, když láska má být pouze hrou?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hra na lásku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hra na lásku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hra na lásku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hra na lásku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hra na lásku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy