Hra se smrtí

Kód: 7381923

Úplný název:

Hra se smrtí (Tracy P. J.):

Autor a popis:

Tracy P. J., BB/art, 248 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
182 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Internet, webové stránky, sociální sítě - převratná globální informační exploze lidstvo nezměnila, jen mu poskytla větší šanci k dobru i zlu. Autentické videozáznamy série vražd šířené touto cestou uvádějí v pohyb FBI, rázovitou dvojici minneapoliských detektivů Magozziho a Rolsetha, v neposlední řadě pak skupinu programátorsko-analytických počítačovým mágů kolem Grace McBrideové, přezdívanou Opičkáři. Ta nyní oficiálně poskytuje choulostivé investigativní služby bezpečnostním složkám USA.

Když detektivové oddělení vražd Leo Magozzi a Gino Rolseth zaparkovali v podzemních garážích minneapoliské policie, venku bylo třicet stupňů ve stínu. Přijeli elegantním černým cadillakem, zkonfiskovaným druhořadému drogovému dealerovi. Ne sice bavorákem nebo mercedesem, ale autem s navigací, automatickou klimatizací a sedadly elektricky nastavitelnými do více poloh, než líčí Kámasútra.

Pěkně horko bylo také v sídle policie. Protiteroristická jednotka a pyrotechnici vyjížděli do nákupního centra k dalšímu podezřelému předmětu, mládež se mezi sebou mydlila do krve a prezentovala své kousky na videoportálu YouTube. Magozziho a Rolsetha zatím namísto k vraždě vyslali k ohlášenému utonutí.

A tak se zakrátko plahočili zpustlým zákoutím na břehu Mississippi, stranou od pěstěných zelených trávníků, kde obvykle piknikovaly rodiny a kochaly se vyhlídkou na řeku. Spatřili nešťastnou osobu - v slavnostních bílých šatech vypadala jako nevěsta - s hlavou pod vodou, beze známek života. Tím to začalo.

Grace McBrideovou a tým firmy Monkeewrench - počítačové mágy, kteří zbohatli na počítačových hrách a pomáhali už nějaký čas policii vytvářením a aplikací kriminalistického softwaru - získala FBI ke spolupráci na vyšetřování série videozáznamů vražd umístěných na webu. Magozzi, Rolseth a společenství Monkeewrench zvané Opičkáři zanedlouho objeví krajně znepokojivou souvislost mezi nebohou nevěstou a nejnovějším, dosud nejděsivějším zneužitím internetu. Všichni nasazují veškerý um a síly, pročesávají internet a pátrají po pachateli, nastává závod s časem, aby vražedná mise neeskalovala.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hra se smrtí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hra se smrtí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hra se smrtí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hra se smrtí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hra se smrtí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi