Hravá angličtina v křížovkách - Více než 100 křížovek a osmisměrek

Kód: 2475040

Úplný název:

Hravá angličtina v křížovkách - Více než 100 křížovek a osmisměrek (Pospíšilová Zuzana, Trsťan Drahomír): Více než 100 krížovek a osmismerek

Autor a popis:

Pospíšilová Zuzana, Trsťan Drahomír, Grada, 88 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Nevíš, jak smysluplně naložit s volným časem během víkendu nebo prázdnin? Anglická slovíčka ti moc nelezou do hlavy? Překvap svého angličtináře i rodiče perfektní slovní zásobou. Sáhni po Hravých křížovkách v angličtině, začni luštit a uvidíš, že učení může být zábava. Díky vyluštěným křížovkám si upevníš znalost základních slovíček na témata: barvy, čísla, tělo, oblečení, rodina, domov, zvířata, nábytek, škola, ovoce, zelenina a dopravní prostředky. Navíc tě určitě rozesmějí vtipné ilustrace Drahomíra Trsťana, které si můžeš sám barevně dotvořit jako omalovánky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hravá angličtina v křížovkách - Více než 100 křížovek a osmisměrek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hravá angličtina v křížovkách - Více než 100 křížovek a osmisměrek.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hravá angličtina v křížovkách - Více než 100 křížovek a osmisměrek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hravá angličtina v křížovkách - Více než 100 křížovek a osmisměrek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hravá angličtina v křížovkách - Více než 100 křížovek a osmisměrek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Hravá angličtina v křížovkách - Více než 100 křížovek a osmisměrek