Hravá angličtina v křížovkách 2 - Více než 100 křížovek a osmisměrek

Kód: 2475686

Úplný název:

Hravá angličtina v křížovkách 2 - Více než 100 křížovek a osmisměrek (Pospíšilová Zuzana, Trsťan Drahomír): Více než 100 krížovek a osmismerek

Autor a popis:

Pospíšilová Zuzana, Trsťan Drahomír, Grada, 88 stran, jazyk - angličtina, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Lušti, vybarvuj, uč se anglicky! Až tuhle knížku vybarvíš a vyluštíš, budeš mít svůj originální barevný slovníček. Druhý díl oblíbené luštitelské série je tady a s ním opět i spousta křížovek, osmisměrek a super obrázků, které čekají na tvoje vymalování. Pusť se do toho, učení ti půjde hravě.
Také druhá ze série ilustrovaných knížek Hravá angličtina v křížovkách přináší zábavné procvičování slovní zásoby v anglickém jazyce.V jednotlivých tematicky zaměřených kapitolách se děti seznámí se slovíčky, která posléze použijí při vyplňování jednoduchých křížovek a luštění osmisměrek. Nechybí opět vtipné černobílé ilustrace Drahomíra Trsťana, které poslouží také jako omalovánky. Při vybarvování obrázků si děti mohou od učení slovíček odpočinout, nebo je naopak využít k dalšímu procvičování. V tomto díle si malí studenti angličtiny upevní slovní zásobu na téma dny a měsíce, hudební nástroje, jídlo, nářadí, obchody, nábytek atd.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hravá angličtina v křížovkách 2 - Více než 100 křížovek a osmisměrek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hravá angličtina v křížovkách 2 - Více než 100 křížovek a osmisměrek.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hravá angličtina v křížovkách 2 - Více než 100 křížovek a osmisměrek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hravá angličtina v křížovkách 2 - Více než 100 křížovek a osmisměrek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hravá angličtina v křížovkách 2 - Více než 100 křížovek a osmisměrek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Hravá angličtina v křížovkách 2 - Více než 100 křížovek a osmisměrek